athletic_plashka.png

Наша группа в FacebookНаш InstagramНаш Telegram-каналВідео клубу АтлетикТікТок ДЮФК Атлетик

Результати СЬОМОГО туру та ФІНАЛЬНИХ ігор 2-го осіннього кубка з футболу серед дитячих команд AUTODOC CUP - 2022

9:00 12 Атлетик Анил - 13 ДЮСШ 11 Ермаков 0:0
 
9:50 13 ДЮСШ 11 Скорищенко - 13 Атлетик Владимиров 4:1
Голи: Федоров 22, Демьянов 30, Стебловский 24,28 - Регулян 38
 
10:40 12 Атлетик Ардаковский - 12 Атлетик Чистов 0:4
Голи: Панченко АГ(7) - Денщиков 35, копач 10, Чистов 3
 
11:30 13 Атлетик Балык - 12 Атлетик Балык 0:6
Голи: Угненко 9, Заверюхин 21,Ильчук 23,24, Тимченко 28.31,36
 
13:00 14 ДЮСШ-11 Слободка - 14 Форвард 2 (матч за 5 місце) 0:3
Голи: Потинг 35, Урсу 26, Алиев 10
 
13:50 14 Форвард 1 - 14 Атлетик Анил (матч за 3 місце) 5:5 (1:2)
Голи: Чистяков 1,12,18, Таюнда 29,39 - Довганюк 8,27, Абдулаев 4, Ярмоленко 3,39
 
14:40 14 Атлетик Пензин - 14 Атлетик Фусар (матч за 1 місце) 1:2
Голи: Волошин 9, Беляев 28, Голодный И. 4
 
16:00 ДЮСШ-11 Слободка - 15 Лидер 4:1
Голи: Гончаренко 31,35, Волокитин 33, Хихин 36 - Соляник 39

16:50 16 Атлетик Пензин - 15 Форвард 5:3
Голи: Стоянов 27, Коросташ 35, Юрченко 14,32, Иваницкий 3 - Влаев 22,39, Когут 33

17:40 15 Атлетик Ардаковский - 15 Лидер 1:3
Голи: Житкевич 2, Соляник 35, Никеров 11, Муджук 15

18:30 15 Атлетик Балык - ДЮСШ-11 Слободка 3:3 (1-2)
Голи: Заверюхин 2,14,23 - Гончаренко 5,9, Корчинская 10
 
Вікова категорія 2012-2013
1 місце 12 Атлетик Балык
2 місце ДЮСШ 11 Скорищенко
3 місце 13 Атлетик Балык
4 місце 12 Атлетик Чистов
5 місце 12 Атлетик Ардаковский
6 місце 13 Атлетик Владимиров
7 місце 12 Атлетик Анил
8 місце 13 ДЮСШ Ермаков
 
Кращий воротар - Мармач Даня (ДЮСШ 11 Скорищенко)
Кращий захисник - Визнюк Денис (12 Атлетик Чистов)
Кращий полузахисник - Угненко Артем (13 Атлетик Балык)
Кращий нападник - Безотосный Тимур (12 Атлетик Балык)
Кращий ігрок - Кожухарь Даня (12 Атлетик Балык)
 
Вікова категорія 2014
1 місце 14 Атлетик Фусар
2 місце 14 Атлетик Пензин
3 місце 13 Атлетик Анил
4 місце 12 Атлетик Форвард 1
5 місце 12 Атлетик Форвард 2
6 місце 13 Атлетик ДЮСШ-11 Слободка
 
Кращий воротар - Иванов Слава (Форвард 1)
Кращий захисник - Дыбец Михаил
Кращий полузахисник - Волошин Илья
Кращий нападник - Ярмоленко Костя
Кращий ігрок - Голодный Тимофей
 
Вікова категорія 2015-2016
1 місце 15 ДЮСШ 11 Слободка
2 місце 15 Атлетик Балык
3 місце 15 Лидер
4 місце 15 Атлетик Ардаковский
5 місце 15 Форвард
6 місце 16 Атлетик Пензин
 
Кращий воротар - Аксеенко Алексей (15 Атлетик Балык)
Кращий захисник  - Филипенко Саша (15 Атлетик Ардаковский)
Кращий полузахисник - Никеров Сергей (15 Лидер)
Кращий нападник - Гончаренко Андрей (ДЮСШ 11 Слободка)
Кращий ігрок - Попов Alex (15 Атлетик Балык)
 

AUTODOC Cup 2022 2012-2013 р.н.

# Team И О
1 12 Атлетик Балык 7 18
2 13 ДЮСШ-11 Скорищенко 7 15
3 13 Атлетик Балык 7 15
4 12 Атлетик Чистов 7 12

AUTODOC Cup 2022 2014 р.н.

М Команда И О
1 14 Атлетик Пензин 5 12
2 14 Форвард 1 5 12
3 14 Атлетик Фусар 5 9
4 14 Атлетик Анил 5 9

AUTODOC CUP 2022 2015-2016 р.н.

М Команда И О
1 15 Лидер 5 12
2 15 Атлетик Балык 5 10
3 15 Атлетик Ардаковский 5 9
4 15 ДЮСШ-11 Слободка 5 5

ДЕСЯТИЙ ЮВІЛЕЙНИЙ ОСІННІЙ КУБОК 2022

М Команда И О
1 12 Мельник 7 21
2 12 Шишков-1 6 18
3 13 Заневский 7 16
4 12 Пензин 7 15
5 12 СК Черноморский 7 13

Наши именинники

Виктор Сырыця
сегодня 01 декабря исполняется 29
Андрей Солощук
сегодня 01 декабря исполняется 28
Ринат Кальнев
сегодня 01 декабря исполняется 17
Илья Савчук
сегодня 01 декабря исполняется 14
Иван Леляков
сегодня 01 декабря исполняется 13

НАШІ ПАРТНЕРИ

 

МістБудГруп  МегаБорд  ОдесситУА  ОколоСпортЕА  ДюкБані