Наша группа в Facebook
Наш InstagramНаш Telegram-каналВідео клубу АтлетикТікТок ДЮФК Атлетик

Rivals: 04 СР Владимиров | Четвёртый осенний кубок Одессы по футболу среди детских команд - 2016 U-13


Rivals Matches Win Draw Lost Goals
04 МР Балык 4 3 0 1 10 - 6
04 СР Паламарчук 4 1 1 2 8 - 14
03 СР Леонов 1 4 0 0 4 9 - 28
04 ПР Гостев Е 3 3 0 0 9 - 4
04 МР Балык 3 2 1 0 8 - 6
02 ЖФК Фришко 3 1 1 1 8 - 8
03 МР Балык 2 2 0 0 16 - 3
03 Южный Кудин 2 1 0 1 8 - 8
04 Тирас Чумаченко 2 1 0 1 5 - 8
05 СР Паламарчук 2 1 1 0 5 - 2
04 СР Паламарчук 1 2 1 0 1 3 - 4
04 СР Голоколосов 2 1 1 0 0 17 - 2
05 СР Заневский 1 1 1 0 0 17 - 1
04 СР Заневский 1 1 0 0 10 - 4
05 СР Заневский 1 1 1 0 0 10 - 1
04 СР Запорожец - Фиалки 1 1 0 0 9 - 0
04 СР Запорожец 1 1 1 0 0 9 - 2
04 СР Мельник В 1 1 0 0 8 - 1
02 ЖФК Заневский 1 1 0 0 7 - 1
04 Южный Новаков 1 1 0 0 7 - 0
03 СР Пензин 1 1 0 0 5 - 2
05 МР Балык 1 1 0 0 4 - 1
04 СР Леонов 1 1 1 0 0 3 - 1
05 СР Смольник 1 1 1 0 0 3 - 0
05 СР Мельник В1 1 1 0 0 2 - 1
02 Южный Кудин 2 1 1 0 0 1 - 0
03 МР Голоколосов 1 0 1 0 3 - 3
04 СР Шишков 1 0 0 1 2 - 8
02 МР Додурич 1 1 0 0 1 1 - 9
02 ПР Рязанцев 1 0 1 0 1 - 1
03 СР Леонов 1 0 0 1 1 - 12
02 МР Семенов 1 0 0 1 0 - 3
02 СР Владимиров 1 0 0 1 0 - 5
03 МР Голоколосов 1 1 0 0 1 0 - 5
03 СР Владимиров 1 1 0 0 1 0 - 6
04 СР Шишков 1 1 0 0 1 0 - 8

ПАРТНЕРИ КЛУБУ

АФЛОО | Вища Ліга Одещини | 2023

# Team І +/- О
1 ФК Титан Одеса 5 16 15
2 ФК Південна Пальміра НГУ Одеса 6 17 15
3 ФК Атлетик Одеса 5 13 15
4 СК Хаджибей Усатово 6 -15 6
5 ФК Елемент Одеса 7 -4 6

ООФА | Першість Одещини 2023 U14

# Team І +/- О
1 ДЮФК «Чорноморець» 5 14 13
2 СК «Пальміра» 6 8 13
3 ДЮФК «Атлетик» 6 3 11
4 ФК Хаджибей 4 4 8
5 ДЮСШ«Ізмаїл» 6 -8 6

ООФА | Першість Одещини 2023 U15

# Team І +/- О
1 ДЮСШ-11 «Чорноморець» Одеса 6 11 13
2 ФК «Чорноморець 2009» Одеса 8 -3 12
3 ФСК «Хаджибей» Хаджибей 5 4 11
4 ФК «Чорноморець» Одеса 5 8 9
5 ДЮФК «Чорноморець» 5 6 9

ООФА | Першість Одещини 2023 U16-U17

# Team І +/- О
1 Чорноморець 2007 5 10 12
2 ДЮФК «Атлетик» 4 10 10
3 СК «Пальміра» 6 5 10
4 ДЮСШ-11 «Чорноморець» 4 2 9
5 Атлетик 2008 5 -7 6

Весняний кубок 2023 | U11

# Team І +/- О
1 12 Шишков 7 31 18
2 11 Одісей 7 29 18
3 12 Мельник 7 9 15
4 11 Заневський 1 7 3 12
5 11 Мельник 7 -13 9

Весняний кубок U11: Бомбардири

 №  ГРАВЕЦЬ  КОМАНДА   ГОЛИ 
 1 Вороний  11 Мельник 13
 2 Мартиновський  1 Одісей1 12
 3 Візнюк  12 Шишков 10
4 Черняну  12 Мельник 8

 Повна таблиця

Весняний кубок 2023 | U9

# Team І +/- О
1 14 Пензін 7 35 21
2 ДСК Чорноморець 2018 6 30 18
3 13 Атлетик Владіміров 7 26 15
4 Одісей 1 6 16 13
5 13 Фусар 7 10 13

Весняний кубок U9: Бомбардири

 №  ГРАВЕЦЬ  КОМАНДА ГОЛИ 
 1 Регулян 13 Влад. 18
 2 Хлевной 13 Влад. 12
 3 Гоменок 13 Фусар 10
 4 Симчак 14 Пензін 9

                    Повна таблиця

Весняний кубок 2023 | U7

# Team І +/- О
1 15 Фусар 8 69 21
2 15 Леонов 8 33 21
3 15 Пензін 8 -22 10
4 15 Одісей 8 -24 6
5 16 Стародубець 8 -56 1

Весняний кубок U7: Бомбардири

 №  ГРАВЕЦЬ  КОМАНДА ГОЛИ 
 1 Малахов 15 Фусар   22
 2 Юрченко 15 Фусар   17
 3 Стец 15 Леонов  16
4 Маслій 15 Леонов  14

                    Повна таблиця