Наша группа в Facebook
Наш InstagramНаш Telegram-каналВідео клубу АтлетикТікТок ДЮФК Атлетик

Results: Четвёртый осенний кубок Одессы по футболу среди детских команд - 2016 U-13 - ПРИМЕРА
Round results [ПРИМЕРА ] - Тур 4 (08.10.2016)


Субота, 17.09.2016 - 4. Matchday
04 СР Леонов 1  1 - 15  04 МР Балык
05 СР Паламарчук  2 - 2  04 СР Владимиров
05 СР Мельник В1  2 - 6  04 СР Паламарчук
05 СР Заневский 1  3 - 6  04 Южный Новаков
Субота, 24.09.2016 - 4. Matchday
04 Южный Новаков  1 - 5  05 СР Паламарчук
04 СР Леонов 1  1 - 3  04 СР Владимиров
04 МР Балык  5 - 0  04 СР Паламарчук
05 СР Мельник В1  8 - 1  05 СР Заневский 1
Субота, 01.10.2016 - 4. Matchday
04 СР Леонов 1  0 - 5  04 СР Паламарчук
04 СР Владимиров  7 - 0  04 Южный Новаков
04 МР Балык  14 - 1  05 СР Заневский 1
05 СР Паламарчук  2 - 0  05 СР Мельник В1
Субота, 08.10.2016 - 4. Matchday
04 СР Леонов 1  0 - 3  04 Южный Новаков
04 СР Паламарчук  12 - 0  05 СР Заневский 1
04 СР Владимиров  2 - 1  05 СР Мельник В1
04 МР Балык  3 - 2  05 СР Паламарчук
Субота, 15.10.2016 - 4. Matchday
04 Южный Новаков  3 - 6  05 СР Мельник В1
04 СР Леонов 1  6 - 4  05 СР Заневский 1
04 СР Паламарчук  7 - 1  05 СР Паламарчук
04 СР Владимиров  3 - 0  04 МР Балык
Субота, 22.10.2016 - 4. Matchday
04 СР Леонов 1  3 - 3  05 СР Мельник В1
05 СР Заневский 1  1 - 3  05 СР Паламарчук
04 Южный Новаков  2 - 10  04 МР Балык
04 СР Паламарчук  0 - 1  04 СР Владимиров
Субота, 29.10.2016 - 4. Matchday
04 СР Леонов 1  1 - 4  05 СР Паламарчук
05 СР Мельник В1  1 - 7  04 МР Балык
05 СР Заневский 1  1 - 17  04 СР Владимиров
04 Южный Новаков  1 - 8  04 СР Паламарчук
Субота, 05.11.2016 - 4. Matchday
05 СР Мельник В1  9 - 1  05 СР Заневский 1
04 СР Владимиров  3 - 0  05 СР Паламарчук
04 Южный Новаков  3 - 2  04 СР Леонов 1
04 МР Балык  1 - 6  04 СР Паламарчук
Субота, 26.11.2016 - 4. Matchday
05 СР Заневский 1  3 - 2  04 СР Леонов 1
05 СР Мельник В1  4 - 2  04 Южный Новаков
04 МР Балык  4 - 0  05 СР Паламарчук
04 СР Владимиров  2 - 3  04 СР Паламарчук



ПАРТНЕРИ КЛУБУ

АФЛОО | Вища Ліга Одещини | 2023

# Team І +/- О
1 ФК Титан Одеса 5 16 15
2 ФК Південна Пальміра НГУ Одеса 6 17 15
3 ФК Атлетик Одеса 5 13 15
4 СК Хаджибей Усатово 6 -15 6
5 ФК Елемент Одеса 7 -4 6

ООФА | Першість Одещини 2023 U14

# Team І +/- О
1 ДЮФК «Чорноморець» 5 14 13
2 СК «Пальміра» 6 8 13
3 ДЮФК «Атлетик» 6 3 11
4 ФК Хаджибей 4 4 8
5 ДЮСШ«Ізмаїл» 6 -8 6

ООФА | Першість Одещини 2023 U15

# Team І +/- О
1 ДЮСШ-11 «Чорноморець» Одеса 6 11 13
2 ФК «Чорноморець 2009» Одеса 8 -3 12
3 ФСК «Хаджибей» Хаджибей 5 4 11
4 ФК «Чорноморець» Одеса 5 8 9
5 ДЮФК «Чорноморець» 5 6 9

ООФА | Першість Одещини 2023 U16-U17

# Team І +/- О
1 Чорноморець 2007 5 10 12
2 ДЮФК «Атлетик» 4 10 10
3 СК «Пальміра» 6 5 10
4 ДЮСШ-11 «Чорноморець» 4 2 9
5 Атлетик 2008 5 -7 6

Весняний кубок 2023 | U11

# Team І +/- О
1 12 Шишков 7 31 18
2 11 Одісей 7 29 18
3 12 Мельник 7 9 15
4 11 Заневський 1 7 3 12
5 11 Мельник 7 -13 9

Весняний кубок U11: Бомбардири

 №  ГРАВЕЦЬ  КОМАНДА   ГОЛИ 
 1 Вороний  11 Мельник 13
 2 Мартиновський  1 Одісей1 12
 3 Візнюк  12 Шишков 10
4 Черняну  12 Мельник 8

 Повна таблиця

Весняний кубок 2023 | U9

# Team І +/- О
1 14 Пензін 7 35 21
2 ДСК Чорноморець 2018 6 30 18
3 13 Атлетик Владіміров 7 26 15
4 Одісей 1 6 16 13
5 13 Фусар 7 10 13

Весняний кубок U9: Бомбардири

 №  ГРАВЕЦЬ  КОМАНДА ГОЛИ 
 1 Регулян 13 Влад. 18
 2 Хлевной 13 Влад. 12
 3 Гоменок 13 Фусар 10
 4 Симчак 14 Пензін 9

                    Повна таблиця

Весняний кубок 2023 | U7

# Team І +/- О
1 15 Фусар 8 69 21
2 15 Леонов 8 33 21
3 15 Пензін 8 -22 10
4 15 Одісей 8 -24 6
5 16 Стародубець 8 -56 1

Весняний кубок U7: Бомбардири

 №  ГРАВЕЦЬ  КОМАНДА ГОЛИ 
 1 Малахов 15 Фусар   22
 2 Юрченко 15 Фусар   17
 3 Стец 15 Леонов  16
4 Маслій 15 Леонов  14

                    Повна таблиця